OFERTA PRACY - PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ MEDYCYNY PRACY

17.04.2018

OBRAZ

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Standardowe obowiązki pielęgniarskie w ramach medycyny pracy w tym: prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa – w części pielęgniarskiej.

Wymagania obowiązkowe:

  • Średnie wykształcenie kierunkowe uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza,
  • Ukończony kurs z zakresu ochrony zdrowia pracujących (Medycyna Pracy); bądź chęć ukończenia takiego kursu w najbliższym czasie (Pracodawca umożliwia takie rozwiązanie),
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność, punktualność,
  • Dobra organizacja pracy.

Dodatkowym atutem będą: ukończony (lub w trakcie) kurs z zakresu szczepień ochronnych, obsługa programu Soft Medica

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat na podstawie umowy o pracę (lub innej, wybranej przez aplikującego),
  • Stabilną pracę w miłej atmosferze – jesteśmy firmą o długoletniej tradycji na śląskim rynku usług medycznych,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Wyłonione pielęgniarki/ pielęgniarze zostaną zaproszone/zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV zawierające poniższą klauzulę na adres: rekrutacja@tommed.pl

Pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”